ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 5
پنجشنبه : 9 الی 12:30
شماره های تماس :
02122383272-02122383598

نظام قدیم

نظام قدیم سه ساله متوسطه

این دوره از مهرماه 1371 به تدریج در واحدهای آموزشی دوره متوسطه به اجرا درآمد. دانش آموزان پس از اتمام دوره پنج ساله آموزش ابتدایی و دوره سه ساله آموزش راهنمایی تحصیلی، وارد دوره متوسطه میشدند. طول تحصیل در این دوره سه سال (هر سال تحصیلی مشتمل بر دو نیمسال و یک دوره تابستانی ) بود. دروس به شیوه واحدی در نیمسال های تحصیلی و دوره تابستانی، ارائه میشد و دانش آموزان پس از گذراندن حداقل 96 واحد درسی در رشته مورد نظر خود، موفق به اخذ مدرک دیپلم می شدند.

ثبت نام در نظام قدیم:

ثبت نام نظام قدیم

 

 

 

 

 

 

 

 

باتوجه به تغییر شیوه آموزشی از سال 92-1391، ثبت نام و ادامه تحصیل فقط جهت بازماندگان از تحصیل این دوره مقدور می باشد که توضیحات لازم به شرح ذیل می باشد:

-         چنانچه دانش آموزانی از سنوات گذشته واحد هایی از دروس پایه اول و دوم و سوم رشته های نظری، کاردانش و یا فنی حرفه ای را گذرانیده اند، ولی موفق به اخذ مدرک دیپلم سه ساله نشده اند می توانند از طریق اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود به نظام آموزشی دوره دوم متوسطه (جدید) تطبیق زده . سپس دروس مانده را در اینگونه مدارس ادامه داده و موفق به اخذ مدرک تحصیلی نمایند.

-         دانش آموزان نظام قدیم چهارساله نیز بر اساس کارنامه های قبولی پایه های احراز شده اول، دوم و سوم نظری، فنی حرفه ای نیز به آموزش و پرورش محل تحصیل خود ( آخرین کارنامه قبولی ) مراجعه نموده سپس تطبیق داده و در یکی از شاخه های نظری، کاردانش در اینگونه مدارس ادامه تحصیل نمایند

-         دانش آموزان پیش دانشگاهی نیز که تابستان 99 به عنوان آخرین سال تحصیلی در این شاخه هست، می توانند جهت ادامه تحصیل به این مدرسه مراجعه و انتخاب واحد نموده و جهت نحوه ادامه تحصیل مشاوره شوند .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در این دوره:

1-    مدارک شناسایی ( کپی شناسنامه و کارت ملی و 6 قطعه عکس 3در4 )

2-    گواهی سه ساله راهنمایی

3-    توصیه نامه و هدایت تحصیلی

4-    کارنامه های پایه های گذرانده شده در دبیرستان و خلاصه سابقه دبیرستان

5-    کد انتقال

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :