ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 5
پنجشنبه : 9 الی 12:30
شماره های تماس :
02122383272-02122383598

صدور مدرک رسمی

8 / 10
از 6 کاربر

صدور مدرک رسمی از وزارت آموزش و پرورش

 

با تحصیل در مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها موفق به اخذ مدرک تحصیلی نظام جدید ( دیپلم ) ونظام قدیم ( دیپلم و پیش دانشگاهی ) وزارت آموزش و پرورش شوید. 

مدرک رسمی دیپلم وزارت آموزش و پرورشمدرک رسمی دیپلم 2 وزارت آموزش و پرورشمدرک رسمی پیش دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش

دانش آموزانی که در کشورهای مختلف زندگی می کنند و قصد ادامه تحصیل دارند و نیازمند مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش ایران هستند، دانش آموزان داخل و  خارج از کشور می توانند پس از گذراندن و اتمام دوره تحصیلی در  مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها که تحت نظر آموزش و پرورش و مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد، موفق به اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی شوند.

مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی آموزش و پرورش در تمامی دانشگاه های داخل و خارج از کشور مورد تایید می باشد و دانش آموز با مدرک رسمی وزارت آموزش و پرورش، امکان ثبت نام در دانشگاه های خارج از کشور را دارند.

پس از اتمام دوره تحصیلی کارنامه (ریز نمرات) + گواهی موقت به دانش آموز ارائه می شود که با گواهی موقت می توانند در دانشگاه داخل و  خارج از کشور ثبت نام کنند، مدت اعتبار گواهی موقت 6 ماه می باشد.

توجه: آقاپسرها پس از تکمیل و دوره تحصیلی خود در مدرسه از 3 طریق،  امکان گرفتن مدرک خود را از مدرسه دارند:

1-    داشتن کارت پایان خدمت

2-    داشتن کارت معافیت از خدمت

3-    داشتن معافیت از تحصیلی از دانشگاه خارج از کشور که مورد تایید ایران می باشد.

در این 3  طریق شخص دانش آموز یا پدر و یا وکیل قانون دانش آموز میتوانند مدرک اصلی خود را دریافت کنند.

تبصره: طبق قوانین آموزشی، چنانچه دانش آموز مدرک دیپلم را دریافت کرده باشد اما مدرک دیپلم وی دارای معدل پایین باشد، امکان اخذ دیپلم مجدد جهت ارتقا معدل در مدارس آموزش از راه دور،  برای وی وجود ندارد. دانش آموز تنها میتواند با مراجعه به وزارت آموزش و پرورش در ایران جهت ارتقا معدل دیپلم یا ارتقا درس مورد نظر اقدامات لازم را به عمل بیاورد.

تبصره: طبق قوانین آموزشی، چنانچه دانش آموز نظام قدیم مدرک پیش دانشگاهی را دریافت کرده باشد اما جهت ارتقا معدل پیش دانشگاهی، امکان اخذ مجدد مدرک پیش دانشگاهی ( با تغییر رشته ) را دارند.

ثبت نظر
سعید رحمانی : دیپلم میخوام بگیرم
6 1
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
لطفا با مدرسه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم.
ناصر : سئوال
2 0
لطفا بفرمایید از طریق واتساپ میتوان با شما در تماس بود
مدیریت : پاسخ
2 0
بله یکی از راه های ارتباطی ما واتس اپ هست
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :